O czym jest to blog?

Ten blog jest o tym jak można korzystać z tego, co jest w zasięgu ręki, by móc wychodzić z kryzysów z podniesioną głową, jeszcze mądrzejszym i silniejszym. Nie jest dla wszystkich i nie jest lekturą obowiązkową Może być wsparciem dla osób będących w terapii lub poszukujących swojej drogi rozwoju.
Opisuję moje doświadczenia z perspektywy uczestnika różnych terapii, warsztatów rozwojowych, sesji terapeutycznych. Chcę pokazać, czym się one różnią i co mi dały, aby w ten sposób zachęcić do przygody, jaką jest wzrastanie, dojrzewanie, rozwój osobisty.
Moje doświadczenia i obserwacje są uzupełnione wiedzą, jaką wyniosłam ze studiów psychologicznych, które były konsekwencją mojej przygody z pierwszą terapią. Blog ten nie jest autobiografią ani dziennikiem i wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest przypadkowe i niezamierzone. Autentyczne jest moje doświadczenie i na nim bazując, adaptuję na potrzeby bloga historie osób, które wyraziły chęć ujawnienia ich, a ja w ten sposób chronię ich anonimowość.

The following two tabs change content below.

Abilaki

Ostatnie wpisy Abilaki (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.